ТУРБОТА ПРО МІЖНАРОДНИХ СТУДЕНТІВ ПІД ЧАС ЛОКДАУНУ COVID-19
DOI:
https://doi.org/10.28925/2518-7635.2021.67Ключові слова:
COVID-19, передові практики, іноземні студенти, закриттяАнотація
Ця стаття є діагностикою фактів на основі внутрішнього, емпіричного дослідження. Мета статті – представити становище іноземних студентів в Університеті економіки у м. Бидгощ під час карантину, пов’язаного з пандемією COVID-19, та вжиті заходи для протидії його негативним наслідкам. У статті висвітлено такі питання: загальне становище іноземних студентів у Польщі, короткий огляд діяльності університету; інструменти та процедури адаптації до нової ситуації, що були підготовлені заздалегідь, і що слід реалізувати в кризовій ситуації; виклики раптового зростання рівня та кількості проблем дистанційного навчання та набору іноземних студентів. Резюме є презентацією передових практик, запроваджених в університеті в контексті пандемії COVID-19, які можуть бути запроваджені в багатьох європейських університетах. Для забезпечення всебічного та належного піклування за іноземними студентами в умовах нової пандемічної реальності, а також після неї, пропонується звернення уваги до різних потреб іноземних студентів, таких як проживання, здоров'я чи соціальні питання, шляхом створення процедур та організацій, спрямованих на задоволення цих потреб. Необхідно забезпечити якісну он-лайн освіту, шляхом уточнення технічних процедур, якісного підключення до Інтернету та забезпечення студентів відповідним програмним та апаратним забезпеченням. Варто готувати академічний склад, який буде адаптуватися до такого навчання. Внутрішні дослідження показують необхідність якнайшвидшого повернення до стаціонарного викладання, коли це можливо. Студенти вказують на недоліки знань, переданих дистанційно, та зниження якості освіти. Університети мають бути оснащені елементами інфраструктури, які досі були рідкістю, такими як психологічні клініки, медичні центри, дитячі садки, університети для людей похилого віку. Це рішення приносить багато переваг. По-перше, це надає студентам місце для навчання, по-друге, надає додатковий контрольований простір для вирішення різних завдань, по-третє, він може принести додаткову фінансову вигоду, використовуючи такі приміщення в комерційних цілях, і по-четверте, це підвищує престиж університету і сприяє більшій взаємодії зі студентами, а також з місцевою громадою.
Завантаження
Посилання
Rajkumar, R.P. (2020) COVID-19 and mental health: A review of the existing literature. Asian J Psychiatry; 52:102066. (in Ehglish).
Dong, L, Bouey, J. (2020) Public mental health crisis during COVID-19 pandemic. China. Emerg Infect Dis; 26:1616–18. (in English).
Lee, J. (2020) Mental health effects of school closures during COVID-19. Lancet Child Adolesc Health;4(6):421. (in English).
Brooks, S.K., Webster, R.K., Smith, L.E. (2020) The psychological impact of quarantine and how to reduce it: Rapid review of the evidence. Lancet; 395:912–20. (in English).
Wörfel, F., Gusy, B., Lohmann, K. (2016) Mental health problems among university students and the impact of structural conditions. J Public Health. 24(2):125–33. (in English).
Sciensano (2020) COVID-19 gezondheidsenquête: Enkele voorlopige resultaten. https://doi.org/10.25608/f0tt-py28 (in Dutch).
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2021 «The Modern Higher Education Review»
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.